Środek, który zrewolucjonizuje mycie samochodu

Są takie preparaty, przy których wystarczy już niewielka ilość – a efekty ich działania przechodzą najśmielsze oczekiwania. Taka właśnie jest Krwawa Felga Kwaśna, czyli środek z laboratorium Triochem, przeznaczony do czyszczenia mocno zabrudzonych felg. Co warto wiedzieć na jego temat? Sprawdzamy!

Krwawa Felga Kwaśna – co to za środek?

Do czego służy Krwawa Felga Kwaśna? W najprostszych słowach – do okresowej, dokładnej konserwacji aut, lub do mycia felg pojazdów pracujących w ciężkich, narażonych na liczne zabrudzenia warunkach. Jeśli więc myślimy o zwykłej, codziennej pielęgnacji, lepiej zdecydujmy się na preparat o mniejszej sile działania. W przypadku jednak gdy zależy nam na prawdziwej skuteczności, wtedy Krwawa Felga Kwaśna będzie zdecydowanie najlepszą opcją.

Co więcej, preparat dzięki swojej niestandardowej formule, wskazuje niewidoczne na pierwszy rzut oka mikroubytki powstałe w warstwie lakieru.

Formuła i działanie preparatu

Krwawa Felga Kwaśna to duża moc czyszcząca zamknięta w niewielkiej ilości lekkiego do usunięcia płynu. Ta skoncentrowana formuła, oprócz łatwości w używaniu, ma jeszcze jedną zaletę – w przypadku nagłej awarii karchera, Krwawą Felgę można bezproblemowo usunąć z czyszczonej powierzchni.

Jak używać Krwawej Felgi? Jeśli chcesz zobaczyć, w jaki sposób Krwawa Felga rozprawia się z najtrudniejszymi nawet zabrudzeniami, musisz pamiętać o pewnej kolejności działania. Przede wszystkim, spryskaj felgę i tak ją pozostaw- aż preparat strawi powstałe na powierzchni zabrudzenia. Po około 1,5 minuty opłukaj całość urządzeniem, które dysponuje silnym strumieniem wody – czyli klasyczną myjką ciśnieniową.

Pamiętaj, że Krwawa Felga Kwaśna nie będzie reagować ze „zdrowym” materiałem. To nie jest powód do zmartwień – środek przeznaczony jest bowiem do mocnych zabrudzeń i tylko w przypadku takich zacieków należy go stosować.

Komentowanie wyłączone.

Scroll Up