O firmie

Od 1997

Trochem w branży chemicznej sukcesywnie działa od ponad dwudziestu lat – dostarczając Klientom wyspecjalizowane, nowoczesne środki o szerokim zastosowaniu.

 

Proponujemy i tworzymy rozwiązania oparte o zastosowaną chemię, stale modernizując procesy produkcji i dostosowując się do otaczającego nasz świata i bieżących potrzeb rynku.

Stale modernizujemy procesy produkcji

Stawiamy na wszechstronny rozwój, dzięki czemu umacniamy swoją pozycję zaufanych i lojalnych partnerów. Kładziemy nacisk na partnerskie stosunki i indywidualne podejście, bo istotą naszej firmy jest stuprocentowa satysfakcja Klienta.

triochem_about-1

Wiele możliwości współpracy

Wysoka wydajność naszych instalacji produkcyjnych pozwala na produkcję na zlecenie. Oferta dedykowana jest przedsiębiorcom, których moce produkcyjne przejściowo lub też na stałe nie są wystarczające dla realizacji bieżących zamówień. W tej sytuacji zwiększenie tych mocy jest możliwe bez wydatków inwestycyjnych (capex).

 

Jesteś zainteresowany stworzeniem własnej marki produktowej/private label? Jesteśmy Twoim odpowiednim partnerem.

 

Nasze laboratorium jest do Państwa dyspozycji. Poszukujecie nowego produktu/receptury? Specjaliści Triochemu stworzą je dla Państwa!

triochem_about-2

Nasza chemia. Państwa satysfakcja.

Indywidualność przejawia się nie tylko w rozmowach, ale i personalizowanych ofertach – poprzez kontrolowane modyfikacje nasi specjaliści dostosowują nasze środki pod Państwa unikatowe życzenia.

 

Preparaty, które Państwu oferujemy, to unikalne, opracowane w specjalistycznym laboratorium formuły – ich bazę surowcową w większości stanowią wodne dyspersje polimerów i kopolimerów. Jednocześnie skupiamy się na najwyższej jakości, jak i najlepszej realizacji osobistych preferencji Klienta.

triochem_about-5

Centrum Kompetencyjne

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zapleczem infrastrukturalnym, zdolnym sprostać zarówno wyzwaniom, które niesie ze sobą bieżąca produkcja, jak również realizacja zamówień doraźnych, a także zespołem kompetentnych i wyspecjalizowanych fachowców. Zaangażowanie, wiedza, krótkie i nieskomplikowane drogi decyzyjne stanowią o dynamice przedsięwzięć, których się podejmujemy.

Firma nieustannie zwraca baczną uwagę na stan laboratoriów stanowiących zaplecze dla rozwoju naszych produktów, w związku z czym w roku 2007 powołane do życia zostało Centrum Kompetencyjne, w ramach którego specjaliści Triochemu wspólnie z naszymi partnerami i odbiorcami pracują nad rozwojem i wdrożeniem większości nowych środków.

certyfikat
federacja budownictwa

Zarząd firmy
Triochem

LESZEK PLISKIN

LESZEK PLISKIN

Prezes Zarządu

MARIUSZ MACIEJEWSKI

MARIUSZ MACIEJEWSKI

Wiceprezes Zarządu

Poznaj nasze linie produktowe

zobacz

Komentowanie wyłączone.

Scroll Up