+48 32 388 07 60
biuro@triochem.pl
pon. - pt. od 7:00 do 15:00

O NAS

O NAS

HOME / O NAS

● O FIRMIE TRIOCHEM

Działamy od 1997

Z ponad 27 latami doświadczenia w branży, Triochem wyznacza standardy jakości i innowacyjności. Jako czołowy polski producent chemii użytkowej i przemysłowej, obsłużyliśmy już 1204 zadowolonych
klientów i zrealizowaliśmy 824 projekty, tworząc ponad 100 innowacyjnych produktów. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w dostarczanie skutecznych rozwiązań sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku.

Triochem to nie tylko firma, to zespół specjalistów chemii, którzy każdego dnia pracują nad rozwojem produktów, które pomagają firmom na całym świecie osiągać ich cele biznesowe. Od chemii budowlanej po zaawansowane rozwiązania dla przemysłu HoReCa i motoryzacyjnego, oferujemy szeroki zakres produktów dostosowanych do specyficznych potrzeb naszych klientów.

DNA naszej Firmy

BADANIA I ROZWÓJ

Niemal każdy nowy produkt jest tworzony w ścisłej współpracy z naszymi Partnerami. Istniejące produkty mogą być modyfikowane w naszym firmowym laboratorium. Wy definiujecie swoje wizje – my je realizujemy.

AUTORSKIE PRODUKTY

Jeżeli nie możemy „wymyślić koła” od początku – możemy sprawić, że będzie jeszcze lepsze i szybsze. Poszukujemy, modyfikujemy i usprawniamy.

PRODUKCJA KONTRAKTOWA

Produkujemy na zlecenie dla przedsiębiorców, bez zwiększenia ich wydatków inwestycyjnych lub pod własną marką Zleceniodawcy.

Centrum Kompetencyjne

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zapleczem infrastrukturalnym, zdolnym sprostać zarówno wyzwaniom, które niesie ze sobą bieżąca produkcja, jak również realizacja zamówień doraźnych, a także zespołem kompetentnych i wyspecjalizowanych fachowców. Zaangażowanie, wiedza, krótkie i nieskomplikowane drogi decyzyjne stanowią o dynamice przedsięwzięć, których się podejmujemy.

Firma nieustannie zwraca baczną uwagę na stan laboratoriów stanowiących zaplecze dla rozwoju naszych produktów, w związku z czym w roku 2007 powołane do życia zostało Centrum Kompetencyjne, w ramach którego specjaliści Triochemu wspólnie z naszymi partnerami i odbiorcami pracują nad rozwojem i wdrożeniem większości nowych środków.

TRIOCHEM Sp. z o.o.

TRIOCHEM Sp. z o.o., będąc producentem wyrobów chemicznych, wykazuje się troską o środowisko i odpowiedzialnością społeczną

Chemia nie musi być kojarzona wyłącznie z trucizną i zagrożeniem.
Firma TRIOCHEM Sp. z o.o. jest doskonałym przykładem, że chemia może być również siłą napędową rozwoju, innowacji i zrównoważonego
gospodarowania.

2018 roku firma przystąpiła do programu „Odpowiedzialny
Przedsiębiorca w zakresie Gospodarowania Odpadami”. Dzięki temu
TRIOCHEM Sp. z o.o. nie tylko dba o jakość i bezpieczeństwo swoich
produktów, ale także aktywnie angażuje się w ochronę środowiska i
minimalizację wpływu na nie swojej działalności. Odpowiedzialność
społeczna i troska o środowisko nie są dla nas jedynie pustymi
hasłami, ale rzeczywistymi wartościami, które realizujemy w
działalności biznesowej.

Co więcej, od 2018 roku firma uzyskuje Certyfikat Odpowiedzialnego
Przedsiębiorcy, co świadczy o tym, że nasze zaangażowanie w ochronę
środowiska i zrównoważone gospodarowanie nie jest jednorazową
akcją, ale stałym elementem strategii i działań.

Certyfikaty

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcesz zapytać o produkt, masz pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 15:00.